O nás

Kupujete si nové bývanie? Chcete vynoviť to staré? Alebo potrebujete dodatočné prostriedky? Je veľa vecí, ktoré potrebujete zvážiť. Prevedieme vás ponukami všetkých bánk, vysvetlíme ich výhody a nevýhody a budete sa môcť rozhodnúť na základe kompletných a pravdivých informácií.

 

Žiadosť o hypotéku ovplyvňuje jej výšku, úrok a aj samotné schválenie. Ešete pred jej podaním vám poradíme čo treba urobiť pre to, aby bola vaša žiadosť úspešná a schválená čo najrýchlejšie. Následne ju podáme za vás a budete mať presné informácie o jej stave.

 

V bankách spolupracujeme s overenými a skúsenými pracovníkmi. Nestane sa vám, že sa vaša hypotéka zdrží, alebo ju vôbec nedostanete kvôli zbytočnej chybe.

 

Skúsení hypotekárni špecialisti Hypomakléra vám zabezpečia čo najvýhodnejšiu hypotéku podľa vašich aktuálnych potrieb. Budete sa na nás môcť obrátiť aj počas splácania hypotéky a pomôžeme vám vyriešiť akýkoľvek problém, alebo otázku. Ak sa na trhu objaví možnosť získania lepšej hypotéky, budeme vás o nej informovať a pomôžeme vám výhodnejšie podmienky získať. Do banky pôjdete iba raz a to pri podpise zmlúv.

 

Kontaktujte nás a získajte ponuky všetkých bánk do 48 hodín.

Hypokalkulačka
Vypočítajte si mesačnú splátku.
Otestuj si hypotéku
Zistite skutočný úrok Vašej hypotéky.
Koľko môžem získať?
Zistite koľko Vám banky poskytnú.
Partnerské projekty
Pozrite si novostavby našich partnerov. V týchto projektoch získate hypotéku najjednoduchšie.
5 krokov k výhodnej hypotéke
Pozrite si ako jednoducho môžete získať výhodnú hypotéku.
Všetko o hypotékach
Zoznámte sa so základnými pojmami, s ktorými sa pri hypotéke môžete stretnúť.
Kde nás nájdete
Pobočka Ružinov
Trnavská 74/A, Bratislava - mapa
0911 828 747
Pobočka Digital Park
Einsteinova 21, Bratislava - mapa
0948 828 747